Kayseri
Diafon Sistemleri

Kayseri’de 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeyle hızlı ve pratik bir şekilde diyafon sistemi kurulumu montajı, diyafon arıza onarımı,  görüntülü & görüntüsüz diyafon sistemleri hizmeti vermekteyiz.

Kayseri Diyafon Sistemleri

Kayseri ve civar bölgelerinde hızlı ve pratik şekilde elektrik hizmetleri sunan tecrübeli ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızda! 20 yılı aşkın tecrübeye sahip ustalarımızla en doğru ve akılcı çözümler üretiyoruz. Her türlü elektrik tesisatı problemlerinin yanında sizlere çanak anten kurulumu, çanak montajı, merkezi uydu sistemleri, uydu kurulumu, diyafon sistemleri, kamera sistemleri gibi günümüzde neredeyse en çok ihtiyaç duyulan hizmetleri büyük bir özveriyle sunuyoruz. 

Sesli Diafon Modelleri

Diyafon sistemleri daireler ile kapıcı, güvenlik ve daire-daire arası görüşmeleri sağlayan haberleşme sistemlerini ifade eder. Diyafon sistemleri ile haberleşme diyafon özelliğine göre görüntülü ve görüntüsüz olarak sağlanmaktadır. Diyafon sistemleri diyafon, santral, zil paneli, telefon gibi ekipmanlardan oluşur. Farklı zevklere hitap etmek için tercihe göre 3.5”, 4.3”, 7” boyutlarında ve farklı renk seçenekleriyle görüntülü diyafon çeşitleri bulunmaktadır. 

Değerlerimiz

Görüntülü Diyafon Sistemleri

Kayseri ve civar bölgelerinde elektrik hizmeti sunan Alperen Elektrik & Elektronik olarak görüntülü ve görüntüsüz olmak üzere pek çok çeşit diyafon sistemi ve diyafon modeli mevcuttur. İhtiyaçlarınıza en uygun diyafon çözümleriyle sizler de aileniz için güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz. Diyafon sistemlerinin kurulumu, montajı konusunda tecrübeli ekibimiz sizlere en pratik çözümleri sunmaktadır. 

Diafon Tesisatı Kurulum & Montajı

Alperen Elektrik olarak üstlendiğimiz her işte beklentileri aşmayı hedefliyoruz. Diyafon kurulumu ve montajı konusunda sizlere titizlikle hizmet veriyoruz. Güvenlik sağlamak amacıyla tercih edilen diyafon sistemleri sayesinde olası hırsızlık durumlarına karşı önlem almış ve kendinizi güvence altına almış olursunuz. Sizler de diyafon kurulumu, montajı veya diyafon tesisatından kaynaklanan arızlarla ilgili problem yaşıyorsanız  hemen yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için lütfen hemen iletişime geçin!

Neden Alperen Elektrik?

Kayseri’nin deneyimli elektrik ustalarını tercih etmeniz için pek çok sebebiniz var. İşte bunlardan bazıları;

Müşteri Yorumları

5/5
Uydu kurulumu, frekans ayarlaması, sistem paneli hakkında çok yardımcı oldular teşekkür ederim Ahmet Usta!
Yavuz Selim
Google
5/5
Elektrik arızasını söylediklerin vakitten daha az sürede ulaşarak hızlıca çözdüler.
Elif Kaya
Google
5/5
Hem ilgili hem bilgili bir usta. Alperen Usta çok teşekkürler!
Ramazan Halis
Google
Scroll to Top
Sohbet Aç
Yardım ister misiniz?
Alperen Elektrik Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?